IKOMT Health Center

Tele Sağlık


IKOMT Tele Sağlık, sağlıkla ilgili hizmetlerin ve bilgilerin elektronik bilgi ve telekomünikasyon araçları ile aktarılmasıdır. Hasta ve terapist arasında; tavsiye, hatırlatma, eğitim, takip, iletişim ve terapinin gerçekleşmesini sağlar. Günümüzde, zamanın yetersizliği,ulaşım problemleri, salgın hastalıklar, pandemilerden kaynaklanan koşullar veya çalışma saatlerinin terapi için ayarlanamamasından dolayı Tele Sağlık yaygın halde kullanılmaktadır.

Özellikle pandemi ile birlikte ABD, Avustralya, Hindistan ve Almanya gibi bazı Avrupa ülkelerinde çok yaygın kullanım alanına sahip bir uygulama haline gelmiştir. Klinik değerlendirme ve klinik terapi hizmetleri telekomünikasyon ağları ve internet üzerinden kolaylıkla sağlanmaktadır.

Bu hizmetle birlikte yer ve mekan fark etmeksizin sizin ve terapistinizin belirlediği bir zaman diliminde seanslarınızı aksamadan gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi Almak İçin 0 553 125 03 05

Ağrının Dili

Ağrının Dili

Ağrı ile onu ortaya çıkaran etmenler arasındaki bağı tüm gerçekliğiyle ortaya koyan IKOMT’un temel felsefesini kitapta bulabilirsiniz.

Whatsapp